Facebook Twitter E-mail
22. srpna 2015

Luke Cage našel svého protivníka

Ačkoliv se Netflix chystá uvést jako další marvelovku novinku Jessica Jones, dnešní casting se týká seriálu, který následuje dále v pořadí – Luke Cage. Vypadá to, že hrdina našel sobě rovného protivníka.

Herečka Alfre Woodard byla obsazena do jedné z hlavních rolí v chystaném seriálu. Ztvární postavu jménem Minetta, mocnou ženu pohybující se v místních politických kruzích, která bude mít výrazný dopad na život hlavního hrdiny. Ačkoliv zprávu nikdo nepotvrdil, proslýchá se, že by herečka mohla hrát verzi marvelovské zlodušky Black Mariah, která byla zapřísáhlou nepřítelkyní nejen Lukea Cage, ale také pro Iron Fista. V komiksu je Mariah profesionální kriminálnice a drogová dealerka.

Luke Cage v podání Mikea Coltera bude poprvé představen právě v Jessice Jones. Jde o hrdinu, který byl obviněn ze zločinu, který nespáchal. Získal supersílu kvůli nepovedenému experimentu, utekl z vězení a stal se nájemním superhrdinou.

Na Oscara nominovaná herečka a vítězka Emmy Woodard nedávno zářila ve zrušeném seriálu State of Affairs, objevila se také v dramatu The Last Ship na TNT.

Luke Cage by se měl na internetu objevit v první polovině roku 2016.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 112 týdny
Velmi rád slyším, že už se nám rýsuje další NETFLIX seriál. Jen ať je to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY