Facebook Twitter E-mail
23. srpna 2015

Secrets & Lies přebírá posilu z Witches of East End

Herec Eric Winter, který na sebe upozornil svou nedávnou rolí v nadpřirozeném Witches of East End, posílí herecké obsazení druhé řady dramatu Secrets & Lies (Tajnosti a lži).

Bývalý čaroděj bude v nové řadě jednou z důležitých postav. Ztvární Neala Oliver,a nejlepšího kamaráda Erica Warnera (Michael Ealy). Herec zprávu oznámil spolu s fotografií na svém Instagramu:

Very excited to be joining the cast of @secretsandliesabc for season 2! What will be in store for Neal?! #SecretsAndLi­es #ABC

Fotka zveřejněná uživatelem Eric Winter (@ebwinter), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–08–18T20:12:06+0­0:00“>Srp 18, 2015 v 1:12 PDT</time>

„Jsem nadšený, že se přidávám k osazenstvu druhé řady Secrets and Lies! Co na Neala čeká?“

Ve druhé sérii Secrets and Lies bude Cornell vyšetřovat vraždu Kate Warner, kdy její manžel Eric bude potenciálním hlavním podezřením. Kromě Ealyho a Wintera druhou řadu doplní také Terry O'Quinn (Lost), Jordana Brewster (Dallas), Charlie Barnett (Chicago Fire), AnnaLynne McCord (90210) a Kenny Johnson (Saving Grace).

Druhá řada seriálu začíná na ABC v midseason, pravděpodobně na začátku roku 2016.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 117 týdny
Ale ale Red Johnom kamarát, ktorý zviedol Van Peltovú sa nám tu predstaví. Aj...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY