Facebook Twitter E-mail
23. srpna 2015

The Good Wife: Peter vs. Hillary

Potenciální kandidatura Joea Bidena je tím nejmenším, o co by se Hillary Clinton měla během svého tažení za prezidentským křeslem zajímat.

Výkonný producent seriálu The Good Wife (Dobrá manželka), Robert King prozradil, že v nové sezóně hodlají do příběhu zamíchat skutečnou politiku. Peter totiž zahájí svou vlastní kampaň za demokratickým lístkem. „Pokud Peter bude kandidovat, bude to proti Hillary,“ potvrdil producent a dodal, že je úžasné, že jim to CBS dovolí.

King dodal, že dějová linie s kampaní je paralelní s oficiálními volbami. „Volby v Iowě budou probíhat 1. února, ve stejné době se to stane i v našem seriálu. Snažíme se vytvořit paralelu s tím, co se děje u nás, a tím, co se děje ve skutečnosti.“

Kromě této informace tvůrci konečně prolomili ticho také ohledně poslední scény Alicie a Kalindy, která byla pro mnohé fanoušky velmi neuspokojující. Částečným problémem byl fakt, že scéna byla natáčena odděleně, obě herečky totiž nebyly společně v místnosti.

King uvedl, že nebylo jejich úmyslem fanoušky zklamat. „Příběh Alicie a Kalindy měl být příběhem o pýše, která se dostala před přátelství. Nikdy jsme nechtěli fanoušky zklamat nebo vyvolat mínění, že jejich důvěra byla prolomena,“ dodala Michelle King.

Proslýchalo se, že scéna musela být natáčena před zeleným plátnem, protože reálné drama za scénou způsobilo roztržku mezi oběma herečkami. „My ale podvádíme se vším v našem seriálu. Můžu to komentovat co do vyprávění příběhu, u čehož jsme nikdy nezamýšleli, že bychom diváky chtěli balamutit,“ řekl Robert.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LuciKr
před 113 týdny
OK, tahle linka mě bude hodně bavit. Konečně pořádné oživení.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY