Facebook Twitter E-mail
23. srpna 2015

CBS vyvíjí komedii inspirovanou Facebookem

Stanice CBS chce prozkoumat, jak se tvoří přátelství v éře sociálních médií. Stanice si vybrala dosud nepojmenovaný scénář, který je inspirován Facebookem.

Projekt je o skupince dvacátníků, kteří našli jedinečný způsob, jak si hledat nové přátele. Veteránka ze sitcomu Will & Grace, Jhoni Marchinko, se pustí do scénáře a bude komedii také produkovat.

Zdroje uvádí, že „jedinečný způsob“, jak se hledají kamarádi, je skrytý popis inspirace Facebookem, konkrétně jeho funkce Lidé, které možná znáte. Prozatím není jasné, jestli se název sociální sítě objeví případně i v názvu projektu.

Rozvoj projektu přichází v době, kdy stanice mají všeobecně problémy s uchycením svých nových komediálních seriálů. CBS v minulé sezóně objednala druhou řadu pouze sitcomu The Odd Couple, který navíc těžil z diváků The Big Bang Theory. Celkově se pouze pět z dvaceti komediálních novinek dočkalo druhé řady.

Marchinko dříve pracovala také na seriálech Looking, The Comeback, 2 Broke Girls nebo Men in Trees.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY