Facebook Twitter E-mail
23. srpna 2015

Supergirl obsazuje Petera Pana

Letos v říjnu se vydá na cestu do Neverlandu a poté zamíří do National City. Herec Levi Miller získal roli v chystané novince Supergirl, která se na stanici CBS představí na konci října.

Mladík hraje hlavní roli v letošním filmu o původu Petera Pana. V Supergirl byl obsazen do role Cartera Granta, syna Cat (Calista Flockhart). Carter není totožná postava s Adamem Morganem, který je synem Cat v DC komiksech.

Carter se poprvé objeví ve čtvrté epizodě. V oficiálním popisu je uvedeno, že dvanáctiletý Carter je citlivý a stydlivý, naprostý opak jeho matky. Kara ho bude hlídat, takže ho pozná blíže. „Carter se jí otevře a prozradí jí své skutečné city, které cítí k Supergirl.“

„Moc rádi jsme s ním spolupracovali na Peterovi Panovi, jsme rádi, že ho můžeme přivést do světa Supergirl,“ uvedl ve vyjádření Greg Berlanti, který zastává pozici výkonného producenta u seriálu i filmu."

Herce jsme již dříve mohli vidět v jedné epizodě dramatu Terra Nova.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY