Facebook Twitter E-mail
24. srpna 2015

Dream Team: Našla ABC svou vysněnou komedii?

Stanice ABC získala po troše finančního přihazování proti jiným stanicím práva na komediální projekt Dream Team. Půlhodinovku má na svědomí duo Kari Lizer a Bill Wrubel, kteří se shledávají po dekádě odluky, když předtím společně pracovali na úspěšném sitcomu Will & Grace. ABC dala komedii (single-camera) pilotovou objednávku.

V centru příběhu se nachází kouč Marty Schumacher, který ví, jak uspět ve světě ženského fotbalu. Jeho poslední tým se dostal až do finále národního šampionátu, který vyhrál. Jeho bývalé hráčky jsou nyní vysokoškolskými hvězdami, některé se dokonce přidaly k olympijskému týmu. Kouč Schumacher je známý také jako tvůrce hvězd (i když se tak oslovuje především on sám). Hrdina má kolem sebe štáb dokumentaristů, kteří jej následují na každém kroku a zaznamenávají tvorbu nové dynastie hráček. Marty skládá nový tým, do kterého vybírá hráčky z různorodé skupiny malých holčiček, které sebou přináší celé různorodé rodiny.

Projekt vychází částečně z vlastních zkušeností Lizer, která je sama fotbalovou mámou. Stanice ABC může v tomto projektu nalézt potenciálního úspěšného spoluhráče pro svůj hit Modern Family, který už léta hledá druhého do páru. Oba seriály mají podobné DNA a oba vznikají (resp. budou vznikat) pod taktovkou ABC. Kromě společného mocumentary stylu je spojuje i to, že Wrubel byl jeden z hlavních scenáristů a producentů v prvních pěti sériích Modern Family.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY