Facebook Twitter E-mail
24. srpna 2015

SARS: Fear the Walking Dead slaví sledovanostní rekord

Aktualizováno: Start Fear the Walking Dead není nejlepší premiérou seriálu pouze na AMC, ale nejsledovanější premiérou na kabelovkách obecně!

AMC se může radovat. Kabelovka slaví letos již druhý premiérový sledovanostní rekord. Únorový start novinky Better Call Saul nyní překonává jeden z nejočekávanějších seriálů letošního roku, Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce).

Devadesátiminutová premiéra získala za včerejší večer neuvěřitelných 10,1 milionu diváků. Jde tak o nejsledovanější start seriálu na AMC v celé historii stanice. Poprvé laťku nastavil v roce 2010 The Walking Dead s 5,35 miliony diváků a zůstal neporažen až do již zmíněného únorového startu Saula. Ten zaujal 6,88 milionu diváků, které nicméně výrazně těžil z TWD jakožto předskokana.

Úspěch Fear značí, že AMC bude mít dobrý rok 2015. Ačkoliv se mnoho novinek nepředstavilo a navíc se rozloučil veterán Mad Men, nové dva spin-offy se trefily do diváckého vkusu. Fear, stejně jako jeho kolega TWD, zaujal zejména mladé publikum. V demu 18–49 let získal 6,3 milionu párů očí.

The Walking Dead však i nadále zůstává bezkonkurenčním králem kabelovkového světa. Jeho osobní rekord se loni v říjnu vyšplhal na neskutečných 17,3 milionu diváků.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kacka.irena
před 150 týdny
No je to zas rodinné drama na pozadí ..., ale po pravdě jsem nic niného ani...
lukascoolarik
před 150 týdny
Přesně. Pilot byl přinejmenším průměrný, přitom to má celkem potenciál. Ale...
jukab
před 150 týdny
Ty jo, to je málo :))) Když vzpomenu, jak první sezona Survivoru končila se 125...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY