Facebook Twitter E-mail
26. srpna 2015

Katherine Heigl v pilotu Doubt od producentů Grey's Anatomy

Pilotní epizoda projektu Doubt dostává druhou šanci. Doubt byl totiž jedním z pilotů, který na CBS usiloval o místo v nadcházející sezóně, avšak seriálové objednávky se v květnu nakonec nedočkal. Stanice však tvůrcům sdělila, že je ochotná své rozhodnutí přehodnotit, pokud přistoupí na určité změny. Ty se týkaly především přeobsazení ústřední dvojice.

Projekt Doubt je právnické drama, za jehož zrodem stojí výkonní producenti populárního seriálu Grey's Anatomy (Chirurgové), Tony Phelan a Joan Rater. Děj vypráví příběh Sadie Ellis, chytré a úspěšné právničky módní firmy, která se milostně zaplete s jedním ze svých klientů. Ten je však podezřelý z brutálního činu a nikdo neví, zda je skutečně vinen.

V původním pilotu roli Sadie a jejího klienta Billyho ztvárnili herci KaDee Strickland (Secrets & Lies) a Teddy Sears (Masters of Sex). Role Billyho zatím obsazena nebyla, ovšem roli Sadie získala herečka Katherine Heigl (State of Affairs), která se v Grey's Anatomy objevovala jako Izzie Stevens, jedna z původních stážistů. Zajímavostí je, že s Shondalandem nemá spojitost jen Heigl, ale i Strickland. V seriálu Private Practice, který byl Shondalandem produkován, se představila jako Charlotte King, jedna z hlavních postav.

Zbytek obsazení z původního pilotu zůstává beze změn. K tomuto obsazení patří Laverne Cox (Orange Is the New Black), Dule Hill (Psych), Dreama Walker (Don't Trust the B---- in Apartment 23), Elliott Gould (Ray Donovan) a Kobi Libii. Cox se ujme role Cameron Wirth, vzdělané transgender právničky, zatímco Hill se představí jako Albert Cobb, Sadiein kolega a blízký přítel se skvělým smyslem pro humor. Walker si zahraje Tiffany Simon, chytrou a pracovitou kolegyni z Iowy, která pracuje pod Cameron. Gould se představí jako Isaiah Roth, vedoucí právní firmy, která v New Yorku zastupuje obviněné. Libii ztvární postavu Nicka Bradyho, chytrého a ambiciózního čerstvého absolventa právnické školy.


Zamlouvá se vám popis tohoto pilotu? Chtěli byste, aby se dočkal plné objednávky? Myslíte si, že si přeobsazením polepšili?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 120 týdny
Good idea :D
LenkaTalaskova
před 119 týdny
Já bych tomu šanci dala.
ševča
před 116 týdny
Ale Teddymu by tohle šlo. On na to má ten správný výraz.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY