Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2015

Limitless: Znovushledání Debry a Quinna z Dextera

Již za necelý měsíc se na stanici CBS představí nové drama Limitless, které vychází ze stejnojmenného filmu s Bradleym Cooperem. Seriál sleduje příběh Briana Sinclaira (Jake McDorman), který na vlastní kůži zažije účinky NZT, záhadné drogy, která člověku umožní využívat plných 100 % svého mozku. Brian je poté donucen propůjčit své nově nabité schopnosti při spolupráci s FBI.

V FBI na něj dohlíží agentka Rebecca Harris, jejíž role se ujala herečka Jennifer Carpenter. Ta se do povědomí diváků zapsala jako Debra Morgan ze seriálu Dexter. A právě v Limitless ji během jedné z epizod navštíví její starý známý z Dextera. Vedlejší roli v seriálu získal herec Desmond Harrington, který se mimo jiné nedávno představil i v minisérii Astronaut Wives Club.

Ztvární postavu zvláštního agenta Caseyho Rookse, který v FBI pracuje u zásahové jednotky. Cvičil bojová umění, střelbu a zběhlý je i v oblasti meditace. Díky tomu působí velmi klidně a vyrovnaně, avšak tím ve svém okolí vzbuzuje většinou strach a respekt. Casey bude mít na starost Brianův základní výcvik a bude překvapen, jak rychle se Brian učí věcem, které Caseymu trvaly celé roky. Kvůli své žárlivosti (a možnému postrannímu úmyslu) začne Briana bedlivě sledovat a bude doufat, že odhalí jeho tajemství. Casey má však své vlastní tajemství v podobě románku s agentkou Harris. To dozajista těší fanoušky Dextera, kde spolu Debra a Quinn, postavy Carpenter a Harringtona, měli také milostný poměr.

Harrington se představí v páté epizodě a je možné, že se v seriálu ještě ukáže. Limitless má premiéru 22. září.


Máte v plánu sledovat nadcházející novinku Limitless? Byli jste fanoušky Dextera? Potěšil vás tento casting?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 168 týdny
Proste sa od seba nevedia odlúčiť... aj milostne :DDD
SweetRainbow
před 168 týdny
Deb a Quinn byli dlouho moje OTP. Ale uvidíme, jak to pojmou tady, mě stačí, že...
Gabik.029
před 166 týdny
TOHLE teď Jennifer postla na Twitteru :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY