Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2015

Grandfathered: JoAnna Garcia na palubě

Novinka Grandfathered prozatím čeká na svou premiéru na stanici Fox, nicméně už nyní se jí formuje oslnivé herecké obsazení.

Bylo oznámeno, že v seriálu bude hostovat herečka Joanna Garcia-Swisher. Ztvární Sloan, roztomilou veselou dívku, která pracuje jako administrativní pracovnice v prestižní školce, kam se Jimmy snaží dostat svou vnučku Edie. Jimmy si s ní užije vášnivou noc, což ovšem den poté zkomplikuje holčiččiny šance na přijetí do školky.

Grandfathered se točí okolo Jimmyho, pohledného starého mládence, kterému se život obrátí vzhůru nohama, když zjistí nejen to, že má syna, ale hlavně to, že má už i vnučku.

Herečka je seriálovou veteránkou. Objevila se např. v The Astronaut Wives Club, Once Upon a Time, The Mindy Project, Reba, Privileged, Animal Practice a mnoha dalších seriálech.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Isabo1
před 220 týdny
Trailer mě zaujal, určitě tomu dám šanci.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY