Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2015

The Grinder: Rob Lowe bude mít zálusk na Christinu Applegate

Pátá epizoda novinky The Grinder, která se na podzim představí na stanici Fox, přivítá hvězdného hosta. Do seriálu byla obsazena herečka Christina Applegate.

Herečka ztvární Kelly Summers, bývalou středoškolskou lásku Deana, hlavní postavy v podání Roba Lowa. Kelly stále žije v jejich rodném městečku, kam se hrdina vrací, když mu v Hollywoodu skončí dlouholetá práce v seriálu. Většina lidí ho vítá s nadšením, Kelly je ale úplný opak. Tvrdí, že doma nemá televizi a jeho seriál nikdy neviděla. Čím více ho ale žena ignoruje, tím víc Deanovi přijde okouzlující.

The Grinder začíná již za několik týdnů. Seriál aktuálně hledá nového showrunnera po odchodu Grega Malinse. Nedávno také bylo oznámeno, že se k seriálu přidá Nat Faxon, který bude hrát jednoho z členů boiské elity.

Applegate se v poslední době televizi spíše vyhýbá. S výjimkou dvouepizodního hostování ve Web Therapy se naposledy objevila v sitcomu Up All Night, kde zářila v hlavní roli.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY