Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2015

Julie Benz se bude slunit na Havaji

Herečka Julie Benz si nedávno posteskla nad tím, jaká neskutečná zima je na natáčecím place seriálu Defiance, kor v zimním období. Teď se dočká zadostiučinění, zamíří si to totiž na tropický Havaj.

Bylo oznámeno, že se herečka přidává k seriálu Hawaii Five-0 v nové vedlejší roli. Ztvární Jennifer, detektivku ze San Francisca. Jennifer stojí v čele jednotky, která bude vytvořena podle modelu Five-0. Detektivka přijíždí na Havaj, aby zde Five-0 studovala. V této době si vytvoří silné pouto s Chinem.

„Půjčí nám ji policejní oddělení v San Franciscu. Jennifer nakonec skončí ve vztahu s Chinem Ho, alespoň si to zatím myslíme,“ uvedl showrunner Peter M. Lenkov.

Herečka je v seriálovém světě dobře známá. Kromě tříletého působení v Defiance se objevila také v seriálech Gifted Man, A, Dexter, No Ordinary Family, Desperate Housewives, Buffy the Vampire Slayer, Angel a Roswell.

Hawaii Five-0 se na televizní obrazovky vrací s šestou řadou v pátek 25. září.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lojik
před 112 týdny
OT: Neviete či bude 4tá séria Defiance? V poslednej časti sa uzavreli všetky...
Seraphine313
před 112 týdny
Dokud stanice něco neoznámí, neví to nikdo :) takovéto zprávy...
Lojik
před 112 týdny
Díky za vyčerpávajúcu odpoveď :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY