Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2015

The Big Bang Theory: Jak to bude s Penny a Leonardem?

Pozor, článek obsahuje spoilery z premiéry deváté série The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku).

Praští do toho, nebo ne, ptáme se již minimálně od květnového finále. Nyní už máme jasnou odpověď na to, jak to v deváté řadě s Penny a Leonardem bude.

Showrunner seriálu Steve Molaro v rozhovoru potvrdil, že se pár v premiéře série opravdu oficiálně vezme. Nicméně hned vzápětí upozornil, že „tohle je opravdu pouze začátek jejich příběhu. Ačkoliv je to skvělá sranda a je to prostě úžasné, vidět je se vzít, je to jen část skládačky.“

S největší pravděpodobností vyvstane jeden problém, který by mohl líbánky potenciálně odložit. Na scéně se může objevit žena, kterou Leonard políbil během expedice do Severního moře.

I přes občasné zádrhely v jejich vztahu Molaro věří, že nyní je ta správná chvíle na svatbu. „Máme za sebou osm let a chceme se dále posunovat dopředu. Je to na jednu stranu strašidelné, na druhou ale vzrušující. Myslím, že je skvělé, že tohle je skvělý způsob, jak se posunout o krok dál. Penny má dlouhodobé problémy, co se týče nějakých závazků, zvlášť když jde o Leonarda. Ale i ona už si myslí, že bude prostě nejlepší, když udělají ten odvážný krok vpřed a budou prostě doufat v to nejlepší.“

The Big Bang Theory se na obrazovky vrací na CBS v pondělí 21. září.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 112 týdny
Tak na svatbu se těším :-)
Hitchhiker
před 107 týdny
přesně Penny a Leonard už jdou tak nějak mimo mě...Amy a Sheldon jsou tak...
IcePrincess
před 107 týdny
Jsem jediná, kdo jim nefandí? Nebo nefandí, spíše mě absolutně nezajímají. Už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY