Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2015

B99: Najde Charles svou spřízněnou duši?

Komedie Brooklyn Nine-Nine se chystá započít již svou třetí sérii. Nyní by se po letech neúspěchu konečně mohlo usmát štěstí i na Charlese. Chystá se seriál představit jeho pravou lásku?

Ve třetí řadě bude hostovat herečka Mary Lynn Rajskub, známá především z role v akčňáku 24. Zahraje si ženu, která potenciálně může být pro Charlese naprosto perfektní.

Rajskub ztvární Genevieve, úspěšnou majitelku umělecké galerie. V momentě, kdy ji Charles spatří, je přesvědčen o tom, že jde o jeho spřízněnou duši. Proč jen z tohoto popisu máme pocit, že tyto pocity nebudou tak úplně oboustranné? :-)

Na odpovědi si musíme počkat až do 27. září, kdy se seriál vrátí na stanici Fox s novou řadou.

Herečka se kromě 24 objevila také v seriálech Californication, 2 Broke Girls, Veronica´s Closet a dalších. V letošním roce bude jednou z hlavních postav v novince The Girlfriend Experience, kterou aktuálně natáčí stanice Starz.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 223 týdny
Tak na toto som dosť zvedavý Chloe som miloval, len by bolo dobré si už konečne...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY