Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2015

American Crime vítá další hvězdu

Tentokrát se na řadu dostala herečka ze Shameless. Bylo oznámeno, že se k osazenstvu druhé řady antologie American Crime přidává Emily Bergl.

Ta získává vedlejší roli Lilliah Tanner. Lilliah je matka jednoho z mladých basketbalistů, jehož rodina je nejvíce zasažena důsledky údajného sexuálního obtěžování.

Druhá série se točí okolo střední školy, kde mladík obviní několik hráčů z basketbalového týmu prestižní soukromé střední školy z toho, že ho sexuálně obtěžovali.

„Již dříve jsme měli úspěch s tím, když jsme přivedli talent z jiného prostředí. Emily má zkušenosti z Broadwaye i televize,“ prozradil tvůrce John Ridley. „Tím, že aktuálně skončila v Shameless, je nyní vhodná příležitost, abychom si ji zabrali. Náš seriál žije z toho, že může prezentovat tolik různých lidí a hlasů, kolik je jen možné, Emily se k nim přidává.“

Bergl se touto rolí znovu setká se svou kolegyní z Desperate Housewives, Felicity Huffman, a také s bývalou kolegyní ze Southland, Reginou King. Obě herečky jsou za své role v první řadě American Crime nominované na Emmy.

Kromě zmíněných rolí si herečku můžete pamatovat také z Gilmore Girls, The Knick nebo Scandal.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY