Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2015

Life in Pieces posilní seriálový veterán

Herec Ken Marino se objeví v chystané CBS novince Life in Pieces. Bylo oznámeno, že bude hostovat prozatím v jedné epizodě.

Marino získal roli Willa, spolupracovníka hlavního hrdiny Matta, který nezná slušné vychování. Vždycky vymýšlí kruté vtípky o ženách v kanceláři a až moc dopodrobna ho zajímají osobní životy a problémy jiných, do kterých mu nic není.

Komedie se točí kolem velké šťastné rodinky a jejich občas trapných, leč věčně vtipných důležitých momentech. Každá epizoda bude koncipována do čtyřech krátkých příběhů, které jsou vyprávěny z úhlů pohledů jednotlivých členů rodiny.

Herce jsme nedávno mohli vidět v netflixáckém Wet Hot American Summer: First Day of Camp. V minulé sezóně zářil v komedii Marry Me, která však byla po první sérii zrušena. Známý je dále ze seriálů Party Down, Eastbound & Down, Veronica Mars, Reaper a mnoha dalších. Jako další větší role ho čeká v chystaném hudebním retro seriálu od HBO, Vinyl.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY