Facebook Twitter E-mail
30. srpna 2015

OUaT opět vytáhne lapač snů

Spolutvůrce pohádkového seriálu Once Upon a Time Adam Horowitz rozproudil fanouškovské diskuze, když na svém Twitteru zveřejnil oficiální název páté epizody nové série. Ta se bude jmenovat Dreamcatcher neboli Lapač snů.

S tímto názvem mají fanoušci již od druhé série spojenou postavu Neala Cassidyho, který se poprvé představil v premiéře druhé řady. Znovu jsme lapač snů viděli v polovině sezóny, když se Emma znovushledala se svou první láskou v epizodě Manhattan.

Tentokrát však jde o jiný druh lapače snů. Bude podobný tomu, který pan Gold půjčil Emmě, aby s ním „viděla“ smrt Archieho. Je dost možné, že tento objekt bude opět využit magickým způsobem. Možná třeba k tomu, aby dokázal vysledovat čerstvě temnou Emmu?

„I když máme lapače snů spojeny především s Nealem, v seriálu jsme je užívali i jinak – magicky, vysvětlil tvůrce Edward Kitsis. Kromě toho prozradil, že epizoda Dreamcatcher se “velmi soustředí na Emmu", i když se v díle neobjeví žádné flashbacky do hrdinčiny minulosti.

„Konstrukce první poloviny páté série je jiná, co se flashbacků týče,“ prozradil Horowitz. „Nicméně se dočkáme flashbacku s Emmou velmi brzy v nové sezóně.“

Once Upon a Time se na stanici ABC vrací v neděli 27. září.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY