Facebook Twitter E-mail
31. srpna 2015

TNT oznamuje podzimní premiéry

Nažhavte si watchlisty a uvolněte si několik hodin týdně navíc. Kabelovka TNT dnes oznámila, kdy se na podzim vrátí její populární dramata, a to včetně očekávané druhé série loňského hitu The Librarians!

Začátek listopadu bude opravdu nabitý. Hned 1. 11. 2015 se vrátí s dvouhodinovou premiérou The Librarians (Knihovníci), který je založen na populární filmové sérii. Seriál dojel svou první řadu jako druhý nejúspěšnější nový seriál na základní kabelovce, hned za The Last Ship z téže stanice. V průměru se na epizody dívalo 11,4 milionu diváků skrze všechny dostupné platformy.

Hned další den, tedy 2. 11. 2015, se vrátí s druhou polovinou čtvrté řady kriminálka Major Crimes. U nás se Major Crimes netěží až tak vysoké popularity, nicméně v USA jde o druhý nejsledovanější letní seriál na základních kabelovkách, hned po Rizzoli & Isles z téže stanice. Při součtu sledovanosti ze všech dostupných platforem se na seriál dívá 10,3 milionu diváků.

Druhý listopadový den ovšem ještě nekončí. Hned po Major Crimes má premiéru také druhá série špionážního thrilleru Legends, jehož nová řada je prý od základu předělaná – nové vedlejší postavy, nové lokace atd. Seriál je adaptací cenami ověnčené knihy od Roberta Littella, který je mistrem špionážního žánru.

To nejlepší nakonec? Necháme se překvapit. O týden později, tedy 8. 11. 2015, bude na TNT odvysílána dvouhodinová premiéra novinky Agent X, která již v pilotové fázi sklízela slušný buzz. V hlavní roli se zde představí herecká veteránka Sharon Stone, které bude sekundovat Gerald McRaney. Když nastane opravdu extrémní krize a tradiční policejní a vládní jednotky nemůžou nic dělat, objeví se neviditelná ruka, která pracuje k ochraně Spojených států a jejich občanů od všemožných hrozeb. Společnosti a dokonce i prezidentovi jeho existence není vůbec známa. Tento špičkový tajný agent je vycvičen, aby byl vždy připraven sloužit své vlasti.

Rekapitulace:
1. 11. 2015 – The Librarians (2. série)
2. 11. 2015 – Major Crimes (pokračování 4. série)
2. 11. 2015 – Legends (2. série)
8. 11. 2015 – Agent X (1. série)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 118 týdny
Ja sa teším na Librarians a Legends. Hlavne u Legends bolo dosť šokujúce...
Klik
před 118 týdny
Librarians :3
Šín Martin
před 118 týdny
Agent x

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY