Facebook Twitter E-mail
31. srpna 2015

The Flash: Zoom už má tvář... nebo spíše hlas

Castingů k velmi očekávané druhé sérii superhrdinského dramatu The Flash bylo přes léto oznámeno požehnaně. Nyní však přichází ten, na který se fanoušci třesou nejvíce. Bylo oznámeno, kdo se zhostí role hlavního zlouna nové řady, Zooma.

Do role byl obsazen herec Tony Todd, kterého si mnozí z vás jistě pamatují z vedlejší role v akční komedii Chuck. Zoom se poprvé představí již v druhé epizodě nové série, která ponese název Flash of Two Worlds.

„Letos jsme po Reverse-Flashi chtěli udělat něco trošku jiného,“ prozradil výkonný producent Andrew Kreisberg. „Část celé záhady je i to, kdo nebo co se skrývá pod Zoomovým oblekem. Chtěli jsme udělat něco podobného jako u Darth Vadera – ikonický hlas, který vychází z poza masky. Loni jsme o Reverse-Flashovi uvažovali jako o rychlém válečníkovi, letos je Zoom spíše jako rychlý démon… a nikdo neudělá démonický hlas lépe než Tony Todd.“

Ohledně toho, co Zooma pohání, Kreisberg sdělil: „Pro nás jsou nejlepší zloduši ti, kteří nemají takové ty megalománské motivace typu ‚Chci ovládnout svět.‘ Loni měl Reverse-Flash velmi prostý cíl, chtěl se prostě dostat domů a nezajímalo ho, jestli přitom někdo zemře nebo se zničí nějaké město. Zoom má letos podobný cíl, jednoduchý na pochopení. A ani on se nebude starat o to, jestli se někdo zraní během toho, když svého cíle bude chtít dosáhnout.“

Kromě role v Chuckovi se herec objevil např. také v seriálech 24, Splatter nebo v soap opeře The Young and the Restless.

The Flash se vrací na stanici CW v úterý 6. října.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 176 týdny
No tak hlas vybrali veľmi dobrý, Tonyho hlas sa hodý na zloducha.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY