1. 9. 2015

Seriálové osudy: Coach zrušen!

Seriálové osudy: Coach zrušen!

Letošní léto nebylo zdaleka tak dramatické, než to loňské. Teprve nyní, první zářijový den, se setkáváme s první obětí nové sezóny. Opět jde o seriál, který měl do premiéry dobrého půl roku čas. Stanice NBC oznámila, že ruší chystaný revival kdysi velmi populární komedie Coach.

Seriál se na jaře dočkal přímé objednávky pro seriál, přeskočil rovnou pilotovou fázi. Herec Craig T. Nelson, který v původním seriálu hrál ikonickou hlavní roli, se zde měl opět objevit jako titulní postava. Tvůrce původního seriálu Barry Kemp měl být u následovníka – multicamerové komedie scenáristou a výkonným producentem.

Nový Coach se měl odehrávat osmnáct let po skončení událostí z finále z roku 1997, které zakončilo téměř 200 epizod dlouhý seriál. Oblíbený kouč je nyní v důchodu, ale je zavolán zpět do služby, aby dělal asistenta vlastnímu, již dospělému synovi, který je novým hlavním koučem na prestižní škole v Pensylvánii, která si nově založila svůj tým.

Bylo objednáno 13 epizod nového seriálu, teprve nedávno začalo natáčení. Podle zdrojů ze stanice si ovšem seriál vůbec nevedl dobře a mnoho lidí na NBC tento projekt již od začátku nevidělo optimisticky. Když se během TCA dotázali ředitele stanice Boba Greenblatta, jakou zprávu tento seriál o NBC sděluje, ředitel odpověděl vyhýbavě tak, že celá dohoda na nový seriál vznikla velmi rychle.

Coach je nejnovějším seriálem s přímou seriálovou objednávkou, který vyhořel. Stanice již dříve zrušila minisérii Emerald City, jen aby ji o několik měsíců později znovu objednala. Ačkoliv jde o první zrušený seriál sezóny, mnoho dalších má problémy již nyní, dlouho před svou premiérou. Čtyři seriály změnily showrunnery, nespočet z nich změnil název a ještě více se stalo obětí věčného přeobsazování hlavních či vedlejších stálých rolí.

Další díly seriálu
Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
ragelly

ragelly

Jelikož ještě není uzavřená, tak ne, z tipovačky bude odstraněn :)
před 258 týdny
Engeneer

Engeneer

Jsem myslel, že se uzavírá na konci srpna:-( Škoda
před 258 týdny
24ron24

24ron24

Ach jo o jeden bod budem mať menej, tu som tipoval zrušenie :)
před 258 týdny
Další články k tématu