Facebook Twitter E-mail
1. září 2015

Ve Vražedných právech se objeví další záhada

Tentokrát ale nejde o příběh, nebo minimálně ne zcela. Byla oznámena nová vedlejší, leč víceepizodní role, o které ale vůbec nic nevíme. Není se čemu divit, všechny seriály z dílny Shondalandu totiž většinou o svých nováčcích nic neprozradí.

Herečka Amy Okuda získala vedlejší roli v druhé řadě dramatu How to Get Away with Murder (Vražedná práva). Herečka je v branži poměrně čerstvý objev, v roce 2014 se zviditelnila na přehlídce talentů Disney/ABC Diversity Talent Showcase. Zářila ve webseriálu The Guild a už stihla také hostování v The Middle, Brooklyn Nine-Nine a Californication. Na podzim se s ní pak kromě Vražedných práv budeme moct setkat také v novince The Man in the High Castle od Amazonu.

Role v HTGAWM je pro Okudu minishledáním, herečka se totiž objevila v jedné epizodě desáté řady Grey's Anatomy.

Okuda se přidává k již oznámeným hercům, mezi kterými nechybí Kendrick Sampson (Vampire Diaries, The), Matt Cohen (South of Nowhere) a Famke Janssen (Hemlock Grove).

Druhá řada Vražedných práv začíná na ABC 24. září.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY