Facebook Twitter E-mail
1. září 2015

Penny Dreadful přibírá do týmu doktora Jekylla

Hororové drama stanice Showtime Penny Dreadful zbrojí pro třetí řadu. Seriál povýšil herečku a vítězku ceny Tony Patti LuPone mezi hlavní postavy. LuPone hostovala v druhé řadě jako Cut-Wife. V příštím roce se vrátí nastálo jako doktorka Seward, americká terapeutka, která léčí Vanessu netradičním novým způsobem.

Kromě ní třetí řada nabídne novou ikonickou postavu – doktora Jekylla, kterého proslavil spisovatel Robert Louis Stevenson. Role se zhostí herec Shazad Latif, který je jedním z pěti nových hostujících hvězd, které by se v devítiepizodní třetí řadě měly objevit.

Třetí sezóna, která se představí v roce 2016 (přesné datum prozatím nebylo stanoveno), představí také Dr. Alexandera Sweeta (Christian Camargo), zoologistu, který si vytvoří překvapivé přátelství s Vanessou. Dále zde bude Sewardova tajemný mladý asistent v podání Sama Barnetta, Kaetenay (Wes Studi), enigmatický rodilý Američan s pevným propojením s Ethanem. Posledním nováčkem je Jessica Barden jakožto Justine, mladá ministrantka pro Lily a Doriana Graye.

„Třetí série bude mít hodně odlišné tempo, což je dobře. Můžeme se vydat za hranice viktoriánského Londýna dál do světa. Je tu spojitost, která všechny postavy svede dohromady, všechny váže částečně shodný nadpřirozený a trošku romantický osud,“ prozradil tvůrce John Logan.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoboska
před 119 týdny
Yes. Neskutočne sa teším na 3. sériu a čakať ešte 10 mesiacov, oh my.
justynajohnson
před 119 týdny
Je to dlouhé čekání,fakt dlouhé,ach jo :(
Denisa Wild
před 107 týdny
Už aby to tu bylo :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY