Facebook Twitter E-mail
3. září 2015

Doctor Who znovu potká River Song

Fanoušci seriálu Doctor Who již netrpělivě odpočítávají dny do startu deváté série. Nyní vám čekání zpříjemníme zprávou, která se týká chystaného vánočního speciálu.

Tento týden odstartovalo natáčení vánočního sepciálu, který se bude vysílat 25. prosince. Režii má na starosti Douglas Mackinnon a scénáře se chopil sám showrunner seriálu Steven Moffat. Jako první zpráva k natáčení bylo odhaleno, že se do seriálu vrátí Alex Kingston.

Tu všichni fanoušci dobře znají jako River Song. Poprvé se River představila v roce 2008 v epizodách Silence in the Library a Forest of the Dead, celkem se k dnešnímu datu objevila již patnáctkrát. Nyní to však bude poprvé, co potká novou verzi svého manžela, kterého od loňské série ztělesňuje Peter Capaldi.

„Abych byla upřímná, nevěděla jsem, jestli se River do seriálu ještě vrátí, ale teď je tady. Na vánoční speciál s Doctorem.“ nechala se slyšet Alex Kingston, „Steven Moffat připravuje blyštivou epizodu, která bude naplněná humorem a překvapivými hosty. Poprvé jsem se s Peterem setkala při pondělním čtení scénáře a bavili jsme se. Jsem nadšená a připravená natáčet s ním a celým týmem Doctora Who. Vánoce v září? Proč ne!“

Její prohlášení doplnil Steven Moffat: „Další Vánoce a další speciální epizoda Doctora Who a co by mohlo být speciálnějšího než návrat River Song. Naposledy, když ji Doctor viděl, tak byl duch a poprvé, když se s ní setkal, tak zemřela. Jak ji tedy může znovu vidět? Stejně jako vždy, u tohoto nejkomplikova­nějšího vztahu ve vesmíru, je to otázka času.“

19. září odstartuje devátá řada, která nabídne 12 epizod a následovat bude Vánoční speciál, který se bude vysílat 25. prosince.


Těšíte se na start nové řady? Baví vás vánoční speciály? A těší vás návrat River Song?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IcePrincess
před 110 týdny
Uznávám, že se někomu líbí, ale já jí nemusela hned z několika...
Allien.9
před 110 týdny
Než jsem ji začala mít ráda, připadala mi jako ten typ holek / ženských, ze...
Drunk_Queen
před 110 týdny
Já nevím, prostě mi pořád nesedí. A přijde mi hrozně namachrovaná a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY