Facebook Twitter E-mail
4. září 2015

Luke Cage pomalu dostává konkrétní podobu

Další z marveláckých počinů, Luke Cage, kterého se rozhodli oživit lidé z Netflixu, se na obrazovky dostane až v roce 2016 a nejspíš až v další sezóně 2016/2017. Už teď ale nabírá herecké obsazení. A my známe tři další kousky do sbírky.

Hlavní roli Luka Cage coby Power Mana zastane Mike Colter známý hlavně z Ringera (Nebezpečná identita). To už víme. Před 14 dny jsme vás navíc informovali o obsazení hlavního záporáka Minetty. Té by se měla zhostit herečka s nominací na Oscara Alfre Woodard. A kdo jsou ti tři další šťastlivci, kteří se objeví po jejich boku?

Prvním z nováčků je Theo Rossi.

Theo má bohatou seriálovou historii na vedlejších postech, ale v paměti seriálových fandů utkvěl jako Jean Carlos ‚Juice‘ Ortiz ze Sons of Anarchy (Zákon gangu).

Teď se nám ukáže bok po boku Minetty jako další hlavní záporák Shades, který má podle slov tvůrců zdárně sekundovat Minettě. Tento neúprosný, děsivý, bezcitný a manipulativní chytrolín je až posedlý ovládáním ostatních. Své jméno si vysloužili podle pro něj typické zbraně. Z komiksů je jasné, že Shades je jeden z úhlavních nepřátel Luka Cage, se kterým se potkal ve vězení Seagate. Z toho se mu ale podařilo uniknout s pomocí svého věrného druha Comanche. Teď je mu na stopě právě Cage. Jak s jeho osudem tvůrci dále naloží, uvidíme.

Druhou do party je Simone Missick.

Simone má na svém kontě o poznání méně zářezů na seriálovém poli. Za zmínku stojí snad jen role Porschly v dramatu Ray Donovan. Teď ovšem dostává obrovskou šanci.

Její postava, která je zařazována jako další z hlavních postav, nese jméno Missy Knight. Missy je žena se silným smyslem pro spravedlnost, pro kterou je její práce posláním. Navíc se ale nebojí ušpinit si ruce a dopustit se menších zločinů, pokud při tom dobro nakonec vyhraje nad zlem. Na rozdíl od Shadese tak Missy stojí na straně dobra bok po boku s Lukem Cagem. Ze zápletky je zatím známo jen tolik, že tato bývalá důstojnice newyorské policie ověnčená několika oceněními, která po jedné bitvě se zloduchy přišla o ruku a dostala bionickou paži od Tonyho Starka, teď stojí v čele vlastní detektivní kanceláře. Jak to tvůrci zapasují do příběhu, též ještě uvidíme.

Třetici uzavírá Mahershala Ali.

Tento americký rodák většině z nás známý jako Remy Danton z politického dramatu House of Cards má stejně jako Theo bohaté seriálové zkušenosti. Nyní přidá další.

Jedná se o další hlavní postavu se jménem Cornell Stokes, s přezdívkou Cottonmouth. Tu si vysloužili podle své sytě fialové kombinézy a masky, která připomíná smrtelně jedovatého hada u nás známého jako ploskolebec. Každopádně Cottonmouth je další z lumpů newyorského podsvětí. Konkrétně se jedná o zvráceného majitele night klubu v Harlemu, kde se schází samí další prima lidé. Lidé, kterým stejně jako Cornellovi, Luke Cage nemůže přijít na jméno. Jeho bližší seriálové určení zatím tvůrci neodhalili. Nicméně je jasné, že coby hlavní postava a majitel semeniště hříchů Lukovi pěkně zavaří.

Dohromady už tedy známe pět tváří dalšího marveláckého nováčka. Vypadá to, že o zábavu bude postaráno.


Co vy na to? Těšíte se na seriál a na jeho obsazení?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY