Facebook Twitter E-mail
5. září 2015

TNT nabízí kompletní sérii Public Morals

V USA se tento víkend slaví Labor Day neboli Svátek práce na počest odborářů, kteří se v minulosti zasloužili o vzkvétání Spojených států. Tento prodloužený víkend je charakteristický odpoledními grilovačkami a párty u bazénu. Kabelovka TNT však svým divákům nabízí ještě jinou možnost, jak tři dny volna využít.

TNT nabídne od soboty 5. září do pondělí 7. září k dispozici celou první sérii novinky Public Morals. Všech deset epizod bude k dispozici na TNT On Demand, TNTDrama.com a na mobilní aplikaci TNT mobile. S takovým přístupem se dá očekávat, že se všechny díly objeví brzy také na různých uložištích a budou k dispozici pro diváky z celého světa.

Public Morals pochází z hlavy scenáristy, režiséra, herce a producenta Edwarda Burnse. Policejní drama se odehrává v roce 1960 a soustředí se na úsek veřejné morálky. Příběh ukazuje pomyslnou hranici mezi dobrou morálkou a kriminalitou jako pokušení, kterému policisté musí čelit a které přichází díky jednání s neřestmi všemi druhu. Děj se soustředí na Terryho Muldoona, který dobře ví, že hranice mezi dobrem a zlem je tenká, ale i přesto chce vychovat své syny tak, aby byli upřímní a pracovití.

Seriál se aktuálně vysílá v úterý večer. První díl získal rating 0.28, který je velmi nízký oproti jiným klasikám stanice a na stejné úrovni jako aktuální díl Murder in the First.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 103 týdny
Takže je jasné, oč jde. Seriál je už stál moc peněz na to, aby to s ním...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY