Facebook Twitter E-mail
5. září 2015

Daredevil představí další komiksovou postavu

Fanoušci netflixáckého hitu Daredevil již netrpělivě očekávají druhou sezónu. I když se v současné době čeká na premiéru Jessicy Jones a začínají se množit castingy k Lukovi Cageovi, i Daredevil přichází se svou troškou do mlýna.

Ve druhé sérii se představí další postava, kterou komiksoví fanoušci již důvěrně znají. Jde o Blakea Towera, státního návladního, který pracuje jako právník v New York City. Blake bude pomáhat Daredevilovi či v reálu právníkovi Mattovi Murdockovi. Sdělí mu informace, které hrdinovi pomůžou vystopovat a zajmout nebezpečné kriminálníky.

Postavu ztvární herec Stephen Rider. Nejde o žádnou známou tvář. Herec dosud neměl výraznější filmovou ani seriálovou roli. Dříve jsme ho mohli vidět v epizodních rolích v seriálech NCIS: Los Angeles, Lucky 7, Shameless a Battle Creek.

Daredevil se vrací na Netflixu s druhou sérií v roce 2016.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Balthazar6
před 110 týdny
Proc sakra musi hrat Blakea hrat cernoch?!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY