Facebook Twitter E-mail
5. září 2015

Skok v čase v TVD není takový, jak se předpokládalo

Když se na jaře rozloučil The Vampire Diaries (Upíří deníky) pohledem na postapokalyptické městečko Mystic Falls, většina fanoušků předpokládala, že jde o začátek velkého skoku v čase, který bude dále prozkoumáván v sedmé sérii. Nakonec je vše ale úplně jinak.

Místo toho dojde k převzetí nadvlády nad městem téměř ihned, bez jakéhokoliv časového posunu. To uvidíme již v premiéře, kdy se celá scéna znovu přehraje. „Skoky do budoucna nebudou nutně o tom, jak jsme minulou řadu skončili,“ prozradila výkonná producentka Caroline Dries. „Chystáme se nastínit novou mytologii, která nás posune dopředu k osmé sérii.“

Ohledně nové mytologie se toho zatím mnoho neví. Diváci zjistí hned v úvodní scéně, o kolik let v budoucnu se flash forwardy budou odehrávat. Tyto skoky do budoucnosti zároveň nastíní, kdo bude nový velký zloduch. Možná půjde dokonce o někoho, koho již dobře známe, a kdo velmi touží po tom, aby Salvatory nalezl.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Illyria
před 115 týdny
Jsem zvedava kdo nahradi Elenu a Caroline. (Predpokladam ze Bonnie bude hart...
macik.l
před 111 týdny
Proč by se jim na to candice měla vykašlat? Protože je těhotná? :D Víš...
I love The vampire diaries cz
před 103 týdny
Já teda doufám, že... Moje nejoblíbenější herečka je Nina Dobrev, která hraje...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY