Facebook Twitter E-mail
5. září 2015

Hawaii Five-0: Steve dostane novou přítelkyni

Herečka Sarah Carter se s fanoušky teprve minulý týden rozloučila po svém působení v dramatu Falling Skies. Nyní je však již jisté, že se s ní budeme i nadále v příští sezóně setkávat.

Carter se objeví v nové vedlejší roli v seriálu Hawaii Five-0. Ztvární Lynn, která miluje vše přírodní. Žena však bude muset čelit osobním problémům, které ji zavedou až do náruče Stevea McGarretta, se kterým půjde na rande.

To logicky vyvolává otázku, jak to bude se vztahem Stevea a Catherine, kteří se dočkali lehce trapného shledání ve finále páté řady. Catherine se vrátila na Havaj rok poté, co se na svou lásku vykašlala a odjela bojovat pro dobrou věc do Afgánistánu.

„V prvních několika epizodách si pohráváme s nestálostí vztahu Stevea a Catherine,“ prozradil showrunner Peter M. Lenkov. „V jejich vztahu dojde k velké změně.“

Kromě role ve Falling Skies se herečka objevila také v Rogue, CSI: NY, Dirty Sexy Money a Shark.

Nová série Hawaii Five-0 začíná na CBS v pátek 25. září.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 149 týdny
O:) No nemáš vůbec zač, já jsem jen prostředník, co zprávu pře(d)loží :D
Evie
před 149 týdny
Celá tahle novinka s přítelkyní je zvláštní. Podle mě to dopadne jako...
justynajohnson
před 149 týdny
Tak hlavně aby neutekla jako Catherine

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY