Facebook Twitter E-mail
10. září 2015

Článkaři tvrdí: Fox pošle Minority Report do pekel

Nová sezóna je téměř tady. Tento týden vám náš tým hlavních článkařů nabídne subjektivní názory na to, co stojí za to zařadit do watchlistu, a od čeho naopak dát rychle ruce pryč.

Sezóna 2015/2016 oficiálně začíná příští týden. Pokud stále ještě nevíte, zda si do svých watchlistů zařadit některou z novinek, třeba se vám bude hodit právě tato série článků, kterou pro vás připravilo sedm hlavních článkařů SerialZone.

Každý den vám přineseme odpovědi na tři jednoduché otázky. Co u jednotlivých televizních stanic bude podle nás stát za to vidět, před čím naopak schovat hlavu do písku, a na konec naše malá tipovačka, kterou novinku daná stanice zruší jako první.

Nezapomeňte, že máte poslední dny na to, abyste si tipli v naší každoroční soutěžní tipovačce a hráli tak o pomyslný titul seriálového znalce a o kupu kreditů. Čím víc lidí tipuje, tím víc kreditů se vyhrává! Takže tipovačku posílejte dál :-)

Jaká je podle tebe nejlepší novinka na stanici Fox?

Fruiko
Nemůžu uvěřit, že to píšu, ale asi Scream Queens. Určitě to poputuje do mého guilty pleasure v posledním článku z téhle série. Ale i pro masy to má určitý potenciál. Stojí za tím silný tvůrce, vypadá to trochu jako PLL říznutá Glee. Tohle prostě musí být hit.
ragelly
No přece Scream Queens! S tím, že Lucifer těsně šlape na paty :) Ale Scream Queens bude naprostá chuťovka, u které myslím opět udělám výjimku, jako u Glee, a budu sledovat každý týden, protože prostě musím, jinak bych se sebou nemohla žít :D
pajky
Fox má podle mě nejlepší nabídku ze všech stanic a překvapilo mě hlavně to, že se mi líbí komedie. Docela dobře vypadá Grandfathered, ale úplně nejvíc mě oslovil The Grinder. Rob Lowe je skvělý herec a věřím tomu, že tenhle seriál dotáhne k další sérii.
gabik.029
Právě jsem zjistila, že na Foxu mám v plánu sledovat jen Grandfathered. Zbylé komedie mě neoslovily a co se týče dramat, zaujaly mě jen Lucifer a Minority Report. Takže na základě traileru volím třeba toho Lucifera .
Furiant
Fox letos celkem válí, adeptů na nejlepší novinku je tak víc. U dramat i u komedií mě zaujalo několik seriálů, nakonec ale zvolím Lucifer – pilot mě strašně bavil, smál jsem se každou chvíli a celých 45 minut jsem si vyloženě užíval. Sice to je zase jen další kriminálka s netypickým ústředním párem, ale ty já mám rád, takže mi Lucifer rozhodně půjde do watchlistu.
lukascoolarik
Asi Minority Report. Filmová předloha nebyla špatná, ale osobně mi přijde zajímavější právě zaměření na životy Tušitelů po skončení Prekrimu. Tak snad to nezklame.
Seraphine313
Tady je to trochu těžší. Pořád se rozhoduju mezi Scream Queens, Minority Report a Luciferem. Kdybych měl vybrat to, na co se nejvíc těším, byl by to asi Minority Report, i když první ohlasy na pilot nebyly zrovna příznivé. Nejvíc asi ale bude zářit Scream Queens, aspoň ze začátku. Bojím se jen, že zájem o seriál rychle opadne.

Jaká je podle tebe nejhorší novinka na stanici FOX?

Fruiko
Fox se mi letos hodně líbí, takže vybrat něco jako nejhorší novinku je opravdu těžké. Všechny tři komedie vypadají koukatelně, dramata jsou také víc než slušná. Pokud něco musím nanominovat, tak asi Lookinglass. Ten eh moment totiž z traileru u něj pořád zůstává.
ragelly
Fox má překvapivě silné novinky, perfektně se trefil do mého vkusu, alespoň co můžu posoudit z trailerů. Nejméně mě oslovila komedie The Guide to Surviving Life, která se mi celkově mezi tyto novinky nehodí. Jde o další podprůměrnou snahu o vtipné okamžiky v podání přerostlých chlapů, kteří se chovají hůř než děcka. Díky, nechci.
pajky
I tady musím zabrousit do komedií a zvolit The Guide to Surviving Life. Možná pravě kvůli tomu, že ty zbývající se mi líbí hodně, tak tohle mě neoslovilo a rozhodně neplánuju to sledovat.
gabik.029
Tady budu asi jediná, ale děsně se mi protiví Scream Queens .
Furiant
Jednoznačně The Guide to Surviving Life. Trailer jsem přetrpěl, víc toho ale vidět vážně nechci. Je to jen další tuctová komedie pro tuctové diváky. Děkuji, nechci. A proč vlastně pořád všude cpou ty otravný černochy?
lukascoolarik
The Guide to Surviving Life. O tom prostě není sporu. Komedie totálně o ničem, na kterou si po brzkém zrušení za pár let nikdo nevzpomene.
Seraphine313
Očividně The Guide to Surviving Life a Bordertown. osobně mi jako větší průser přijde prvně jmenovaný.

Co podle tebe zruší FOX zruší jako první?

Fruiko
Určitě zruší Minority Report. Jen si nejsem úplně jistý, že půjde jako prví. Trochu se bojím, že zůstane u 13 epizod a finální rozhodnutí přijde až na jaře.
ragelly
Rosewood. Seriál je v poměrně těžkém časovém slotu, nemá předskokana. Na druhou stranu Fox většinou čeká poměrně dlouhou dobu, než oznámí nějaká zrušení, takže bychom se prvních špatných práv mohli teoreticky dočkat až po Vánocích.
pajky
Když se tak koukám na podzimní schéma vysílání, tak si myslím, že jako první opustí program Minority Report. Sice se mi líbí, ale Fox prostě tyhle seriály ruší. I když já bych radši viděl předčasný konec u The Guide to Surviving Life.
gabik.029
Těžko říct. Mně osobně se trailer líbil, ale něco musí zrušit jako první, takže třeba "The Guide to Surviving Life .
Furiant
Těžko říct… Fox má letošní vysílací schéma opravdu našlapané. Hodně novinek poběží ale až v midseason, takže to vidím buď na jednu z podzimních komedií (Grandfathered či The Grinder), nebo možná spíše i na Minority Report. Ne že by to nebyl kvalitní seriál, nebo by se mi nelíbil, právě naopak, myslím si ale, že jej čeká stejný osud jako Almost Human. Bohužel.
lukascoolarik
Jako první to podle mě schytá jedna komedie z dua Grandfathered a The Grinder. Námětově nepůsobí vůbec špatně, ale z podzimních novinek od Foxu mi přijdou nejslabší, co se týče potenciálu oslovit diváky.
Seraphine313
Bojím, bojím, že to bude Minority Report. Ohlasy nejsou nic moc a timeslot nemá zrovna lehký.

Co myslíte vy? Podělte se o své názory v komentářích!

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

BuBBleS
před 114 týdny
Pilot Minority Report byl takový nejasný. Dali do toho spoustu peněz, celkem se...
Gabik.029
před 114 týdny
K tomu jsem se ani nedostala, mě otrávil už u Glee, který jsem konečně...
La.Volpe
před 114 týdny
Kdysi jsem viděl film Minority Report, už ani nevím, o čem to bylo. A...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY