Facebook Twitter E-mail
25. září 2011

Supernatural - 7. série je tady

Jak už si určitě všichni fanoušci tohoto seriálu stačili všimnout, tento pátek byl odvysílán první díl sedmé série.

Ti, kteří ji ještě neviděli se nemusejí bát, nic zásadního tu neprozradím. Snad jen, že ohlasy byly velmi dobré a při troše optimismu to vypadá na kvalitní sezónu, která by se kvalitou mohla rovnat prvním pěti…

Což je dobrá zpráva, jelikož série šestá si rozdělila fanoušky na dva tábory. Ten první tvrdil, že Supernatural měl skončit řadou pátou, jak bylo ostatně původně plánováno jejím tvůrcem Ericem Kripkem a že šestá řada už není tak propracovaná jako předešlých pět, protože tvůrci s ní přišli narychlo. Také prý nějaké díly nudily a táhly se, což nebývalo zvykem a proto při oznámení dalších sezón už moc lidí nevěřilo v úspěch.

Pak tu byl ovšem tábor druhý, který nepřestával věřit, že se situace zlepší a jak se tak říká, trpělivost přináší růže.

Supernatural blížícím se finále šesté řady nabíral na sledovanosti a dobrých ohlasech a po odvysílání posledního dílu se strhl hlad po další sezóně.

Je tu tedy nová sezóna, tak si pojďme shrnout, co nás v ní čeká, jakým směrem se příběh bude upínat a jakých hostujících hvězd se dočkáme.

V sedmé sezóně náš čekají nové biblické postavy, jednu z nich bude prý možné poznat hned v prvním díle. Zda budou na straně dobra či zla zůstává záhadou. Z posledních dílů si také určitě pamatujete, že Castiel zboural „zeď“ v Sammyho hlavě, která mu pomohla zapomenout na peklo a tak lze čekat, že se vzpomínky budou vracet a Sammy si tak peklem znovu projde. V důsledku toho, potěší návrat Marka Pellegrina v roli Lucifera, který bude Sammymu dělat společnost.

Jistou účast má i Julian Richings v roli Smrti, Jim Beaver jako Bobby a samozřejmě Misha Collins jako Castiel, avšak už jenom jako hostující hvězda a proslýchá se, že má jisté zatím jenom první dva díly. Dále se také můžeme těšit na záporáka Crowleyho v podání Marka Shepparda.

Hosté:

Z toho, co zatím vylezlo na povrch se ví, že se objeví:

7×03: Jewel Staite v roli Amy, která chtěla kdysi se Samem utéct, ale všichni víme, jak to dopadlo. Jewel známe například ze seriálu Stargate: Atlantis jako doktorku.

7×04: Faran Tahir, kterého můžeme znát například z Ironmana Alona Tal jako Jo

Dále také: Colin Ford jako představitel mladého Sama.

7×05: James Masters a Charisma Carpenter, kteří budou hrát manželský pár a známe je z Buffy nebo Angela.

Zajímavosti:

  • Jeden z bratrů se přenese do roku 1944
  • Bobby narazí na starého přítele Franka
  • Poznáme egyptského boha
  • Všechny zkušenosti, zbraně a veškeré triky, které bratři znají budou k ničemu, protože přichází ještě silnější a starší nepřítel, než byla Eve
  • bude hodně flashbacků
  • první díl měl sledovanost 1 950 000 diváků, což je oproti předešlým prvním dílům slabší, ale i tak je to úspěch.

Tak to byly novinky ze světa Supernatural, další informace by nemusely být pravdivé a proto jsem je neuváděl. Samozřejmě zde budeme aktuálně přidávat všechny další novinky, potvrzené hostující hvězdy a různé zajímavosti.

Protože na našem webu se to dozvíte jako první!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
CorteX
Autor miluje seriály stejně, jako miluje pivo a posezení s přáteli, taky rád překládá a když má chvilku, tak se vrhne i do většího psaní nebo koukne na film.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vasek2015
hodně dávno
v jednu chvíli jsem to už se seriálem chtěl vzdát ale když se tam objevil...
Kikina105
hodně dávno
Začátek 7. série vypadá opravdu skvěle :D. Už jsem viděla 3 díly a nemůžu se...
zeke9
hodně dávno
Já jsem ještě ze 7. série neviděl nic, ale těším se jek malej kluk :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY