Facebook Twitter E-mail
7. září 2015

Nové tváře v šesté sérii Hry o trůny

Na další sérii Game of Thrones (Hra o trůny) si sice budou muset fanoušci ještě počkat (konkrétně do 8. dubna 2016), přesto byli již teď oznámeni noví herci pro tuto sezónu.

Prvním z nich je Freddie Stroma, který je známý především jako Adam z letošní seriálové novinky UnREAL. Z filmů, v nichž hrál, se musí zmínit hudební komedie Pitch Perfect (Ladíme!), kde si zahrál Lukea, nebo poslední tři filmy ze série o Harrym Potterovi, kde ztvárnil Cormaca McLaggena.

Freddie bude obsazen jako Dickon, bratr Samwella Tarlyho. Sam je přítelem Jona Snowa na Zdi. Dickon je jeho mladší a silnější bratr. O mnoho více se o jeho postavě zatím neví.

Druhým nováčkem ve Hře o trůny bude Pilou Asbæk, kterého můžete znát např. ze seriálů Borgen nebo 1864. V šesté sérii GoT si střihne Eurona Greyjoe.

To o Asbækově postavě se ví více. Euron Greyjoy je kapitánem lodě Tichost, jejíž posádku tvoří výhradně lidé, kterým Euron vyřízl jazyk. Tento strýček Theona Greyjoe (svěřence Neda Starka) je nechvalně známý svým znásilňováním a drancováním kdekoli, kde jeho loď zakotví.


Co říkáte na nováčky v seriálu? Jak podle vás zamíchají dějem?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Esgalnor
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vega
před 198 týdny
Tesim sa na Fredieho ☺️ Ale znamena to ze uz nebude hrat v 2. Serii...
La.Volpe
před 198 týdny
No pokud máte rádi Boltony, tak budete mít rádi i Greyjoye.
Foxley
před 198 týdny
Na Fredieho se taky těším, a tvůrci Unreal říkali, že by se klidně vrátit...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY