Facebook Twitter E-mail
10. září 2015

Preacher už to má jisté

Chvíli to trvalo, ale nakonec se AMC rozhoupala a po pilotu odklepla Preacherovi celou sérii. Informoval o tom na svém Twitteru Seth Rogen, který je zároveň i showrunnerem seriálu. Kromě této informace se s námi podělil o o první plakát.

Preacher je jedna z nejodvážnějších komiksových sérií, která se rozmohla v 90. letech minulého století. Hlavní postavou je reverend Jesse Custer, drsný Texasan, který ztratí víru a zjistí, že Bůh opustil nebe a vzdal se svých povinností. Jesse stane jediným člověkem, který je schopný Boha vypátrat a potrestat ho za jeho zradu. Na cestě Jesseho doprovází Tulip O'Hare, jeho zbraně milující bývalka, a upír-alkoholik.

O Preacherovi se začalo mluvit již na podzim roku 2013. To poprvé Seth Rogen na Twitteru odhalil, že se něco možná chystá. Teprve až letos v březnu se začalo s obsazováním prvních rolí, aby až na konci dubna konečně tvůrci obsadili hlavního hrdinu. Pro mnohé bylo také překvapením, že druhá novinka stanice Into the Badlands byla odklepnuta ještě před Preacherem, který si musel počkat na rozhodnutí až po pilotu. Možná to je tím, že se jedná o kontroverzní téma, které prý odmítla i HBO a tak se hlavounům stanice nechtělo příliš riskovat.

Ale ať je to jak chce, už teď je jisté, že se Preachera na obrazovkách dočkáme. V plánu je natočit deset epizod s jejichž vysíláním se počítá na v půlce roku 2016 (zatím to vypadá na start v květnu).


Znáte předlohu? A těšíte se? Nebo se spíš bojíte?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 117 týdny
Tak to jsem zvědav. :-)
Triiciiie
před 117 týdny
*těšing*

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY