Facebook Twitter E-mail
16. září 2015

Once Upon a Time: Ruby a Mulan se vrací k seriálu

Již brzy odstartuje pátá série pohádkového seriálu Once Upon a Time a s blížící se premiérou přichází nové zprávy. Těšit se můžete na návrat dvou vedlejších postav, jejichž příběhy byly přesunuty do pozadí, a ony se tak v seriálu neobjevovaly. Nyní to však vypadá, že se na ně řada opět dostane.

V první polovině série se na několik epizod vrátí Ruby alias Červená Karkulka v podání herečky Meghan Ory. Ruby jste mohli v seriálu napoledy vidět během finále třetí série, kdy se obyvatelé Storybrooku shromáždili, aby jim David (Josh Dallas) a Mary Margaret (Ginnifer Goodwin) oznámili jméno svého čerstvě narozeného syna. Ory si mimo jiné můžete pamatovat i ze seriálů jako jsou například Higher Ground (Cesta vzhůru), True Justice (Strážce spravedlnosti) nebo Intelligence (Kyberagent).

Těšit se můžete také na návrat Mulan, jejíž role se ujala herečka Jamie Chung (Believe). Mulan se ukázala naposledy na začátku třetí série, kde se dozvěděla, že princezna Aurora (Sarah Bolger) a princ Phillip (Julian Morris) spolu čekají dítě a rozhodla se odejít. Když je teď Aurora ve Storybrooku, dá se předpokládat, že se diváci dozví, kde Mulan celou tu dobu byla. Dostupné zdroje také naznačují, že se Mulan zřejmě také ocitne ve Storybrooku, ale zatím není jasné, jak se tam dostane. Bylo však prozrazeno, že se zdrží na několik epizod v průběhu celé páté série.

Nová řada Once Upon a Time má premiéru 27. září.


Těšíte se na novou sérii Once Upon a Time? Patří Ruby a Mulan k vašim oblíbeným postavám? Jste rádi, že se vrací zpět k seriálu?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ESESEL
před 109 týdny
Ruby! Doufám, že ji využijí lépe, než minulou sérii Willa...
Atenecka
před 109 týdny
Super, Karkulka .-) a ta Mulan také bude zajímavá. Těším se, doufám, že to...
justynajohnson
před 109 týdny
to je skvělé,Ruby mám ráda :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY