Facebook Twitter E-mail
16. září 2015

Jenna Coleman opouští Doctora Who. Už zase.

Premiéra nové série Doctora Who již je opravdu za dveřmi, již tento víkend se dočkáme první epizody. BBC sice již vypustila zhruba dvouminutový prequel, ale plnohodnotná epizoda se bude vysílat až v sobotu večer.

Než se tak stane, tak vám však předložíme ještě jednu novinku, která mezi fanoušky opět rozvířila spekulace. Před pár dny jsme vám informovali o speciálním hostu na Vánoční speciál, dnešní novinka se však týká hlavního obsazení.

Opět po roce se objevují články, které zase znovu potvrzují odchod Jenny Coleman ze seriálů. Podobné spekulace se vyrojily i v loňském roce před premiérou 8. série. Nakonec se však nic takového nestalo a po Vánočním speciálu bylo oznámeno, že Jenna nadále bude Doctorovou společnicí.

Se spekulací jako první přišel britský deník Daily Mirror, který oznámil odchod Jenny Coleman, protože byla obsazena do hlavní role v chystané minisérii stanice ITV o královně Victorii. Mluvčí BBC America, která vysílá Doctora Who, k tomu měl připraveno pouze prohlášení „bez komentáře“.

O něco později přišel server nerdist.com dokonce s oznámením z facebookového profilu Jenny Coleman. I když pod prohlášení bylo připsáno vysvětlení, že zpráva už na profilu není a je třeba zdůraznit, že na facebooku existuje několik účtu se jménem Jenna Coleman a vlastně ani není jisté, že jde o skutečný profil herečky. Samozřejmě však existuje šance, že to bylo skutečně její prohlášení a byla donucena ho stáhnout.

V prohlášení stojí: „Dnešek je smutný den. Chci, abyste všichni věděli, že jsem milovala poslední čtyři roky, byla to neuvěřitelná cesta. Clara bude navždy mojí součástí a součástí každého, kdo mě podporoval. Nikdo nemůže nahradit Impossible Girl, ale přijde někdo skvělý, kdo uvidí hvězdy, tak jako já a já se nemůžu dočkat až uvidím, co bude následovat. Opouštím Doctora Who, ale neopouštím vás. Nevidíte mě naposledy, to vám mohu slíbit.“

Nicméně původně bylo v plánu, že Clara opustí seriál po loňském vánočním speciálu, ale herečka si to nakonec rozmyslela a Steven Moffat ji s nadšením v seriálu nechal pokračovat.

Víme také, že herečka byla u natáčení všech 12 epizod deváté série, ale nebyla součástí právě připravovaného vánočního speciálu.


Myslíte, že Clara skutečně odejde? Koho byste na jejím místě uvítali jako novou/nového společnici/spo­lečníka? Nebo myslíte, že tato informace opět vyšumí do ztracena a Jenna Coleman zůstane i pro další sérii?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 113 týdny
Tak proti nej by som nemal nič vo Warehouse ako HG Wells sa mi veľmi páčila,...
Drunk_Queen
před 113 týdny
V Hustle byla skvělá...
Matuush
před 113 týdny
I když Defiance mám ráda, tak to vypadá (podle finále i ratingů), že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY