Facebook Twitter E-mail
17. září 2015

V Saving Hope se představí banda nových lékařů

Příští týden má premiéru čtvrtá série kanadského seriálu Saving Hope a my vám nyní přinášíme informace o nových postavách, které obohatí současný tým. Minulou sérii se museli diváci rozloučit s jednou z hlavních postav, doktorem Joelem Goranem, který ve snaze zachránit cizí život přišel o ten vlastní. O svém odchodu pohovořil jeho představitel Daniel Gillies během tohoto rozhovoru.

Nadcházející sérii bude mezi lékaři chybět i doktorka Sydney Katz. Herečka Stacey Farber, která postavu ztvárnila, je časově vytížena a natáčení Saving Hope pro ni tedy není možné. Její návrat však vyloučen nebyl a tvůrci ji opět rádi přivítají, pokud se její program v budoucnu uvolní. Diváci ovšem zoufat nemusí. Scenáristé do svých nemocničních příběhů vepsali postavy nové, které tyto odpadlíky alespoň z části dozajista nahradí. A o koho se jedná?

Dr. Patrick Curtis

Herec: Max Bennett

Prvním přírůstkem je cílevědomý a velmi nadaný lékař Patrick Curtis, který se specializuje na všeobecnou chirurgii. Své práci je plně oddaný a nechává si záležet na sebemenším detailu. Srší vtipem i osobním kouzlem a během Alexiny (Erica Durance) mateřské dovolené se vypracoval a představuje tak pro ni nyní vážnou konkurenci. Její pracovní pozice je v ohrožení a přestože je Alex stejně působivou lékařkou jako Patrick, je zároveň i matkou, což ji v práci staví v porovnání s Patrickem do nevýhody.

Dr. Cassie Williams

Herečka: Kim Shaw (The Good Wife)

Doktorka Cassie Williams je první z trojice nových rezidentů, kteří získali místo v nemocnici Hope Zion. Její lékařský výcvik má na starosti Alex, která si ji bere pod svá křídla. Cassie je sice z rezidentury velmi nervózní, ovšem její nervozitu vyrovnává inteligence, kterou Cassie oplývá. Pokud si chce ale svou nadějně rozjetou kariéru udržet, bude si muset dávat pozor na různá rozptýlení, především ve formě potenciálního románku, a také konkurence v podobě soutěživých nováčků.

Dr. Dev Sekara

Herec: Dejan Loyola (Once Upon a Time in Wonderland)

Přestože je doktor Dev Sekara velmi chytrý a nadaný, má ve zvyku v případě nepříjemných situací vtipkovat. A nepříjemné okamžiky nastávají během rezidentury velmi často. Získal tak během své praxe titul třídního klauna. Dev však pod vedením své mentorky Dr. Maggie Lin předvedl, že je vytrvalým a pečlivým chirurgem, čehož si všimli i ostatní lékaři a samozřejmě i zbylí rezidenti, u kterých si tímto žádné plusové body rozhodně nezíská.

Dr. Asha Mirani

Herečka: Parveen Kaur (The Strain)

Doktorka Asha Mirani je poslední z trojice nových rezidentů. Na rozdíl od svých kolegů je však velmi netrpělivá, což je pouze jeden z projevů její přehnané soutěživosti a ambicí. Nehodlá promarnit ani minutu a snaží se na sále nahnat co nejvíce hodin. Rotacemi po odděleních se neobtěžuje a bojuje přímo o pozici chiruržky. Teorii umí i pozpátku a talent jí také nechybí, ovšem její smysl pro nezávislost si vybral svou daň a Asha se programem protlouká bez mentora, který by ji zaučil.

Kromě této čtveřice mezi lékaře zavítá i herec Peter Mooney (Rookie Blue), který ztvární postavu doktora Jeremyho Bishopa. Podrobnější informace o jeho roli známy nejsou. Ve čtyřech epizodách se však v seriálu objeví jeho herecký kolega z Rookie Blue Travis Milne. V Saving Hope se ale ocitne na opačné straně zákona a zhostí se úlohy odsouzeného vraha Toma Crenshawa, který skončí v nemocnici na pohotovosti. Z Rookie Blue k Saving Hope přeběhne i herečka Charlotte Sullivan, která si zahostuje v jedné z epizod. Epizodní roli získala také herečka Tara Spencer-Nairn ze seriálu The Listener.

A na závěr pár předpremiérových střípků:

  • Děj naváže jedenáct měsíců po událostech předchozí řady.
  • Alex se vrací po mateřské dovolené zpět do práce a snaží se vybalancovat svoji roli matky a lékařky.
  • Otázka týkající se otcovství malého Luka stále visí ve vzduchu a Charlie je z toho celý nesvůj.

Premiéra čtvrté série odstartuje již 24. září.


Vyhlížíte nedočkavě premiéru nové série? Potěšilo vás obsazení tolika nových tváří? Kdo je podle vás otcem Alexina dítěte?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 109 týdny
Tak na doktora Patricka se těším mooooc

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY