Facebook Twitter E-mail
17. září 2015

Castle: Na obzoru se rýsuje nová romance

Spousta fanoušků seriálu Castle (Castle na zabití) se po obsazení nové postavy Hayley (Toks Olagundoye) začala obávat, že by mohla narušit vztah Castlea (Nathan Fillion) a Beckettové (Stana Katic). Současní showrunneři seriálu však fanoušky několikrát ujistili, že jejich obavy jsou úplně zbytečné. Jejich vztah sice nudný nebude, ale Hayley s tím nebude mít nic společného.

Na Hayley má ale zálusk někdo jiný. A jelikož se nenabízí kopa možností, určitě jste si správně tipli, že se jedná o Esposita (Jon Huertas). „Je docela hezká a toho si podle mě Esposito určitě všiml,“ uvedl Huertas. „Zatím se jenom kochá výhledem.“ Znamená to tedy, že se mohou diváci těšit na nepříjemné okamžiky s jeho bývalou přítelkyní Lanie (Tamala Jones)? „Lanie si toho prozatím nevšimla, ale milostný trojúhelník je rozhodně jedna z možností a podle mě se ho tuto sérii i dočkáme,“ sdělil Huertas.

Výkonný producent Terence Paul Winter ale jeho slova s takovou jistotou nepotvrdil: „Uvidíme, jakým směrem se jejich vztah vyvine, ale je pravda, že spolu oba v průběhu několika epizod okatě flirtují.“ Vypadá to tedy, že cesty Lanie a Esposita se nyní rozdělí. „Není vyloučeno, že se k sobě nikdy nevrátí, ale to už tady párkrát bylo. Chceme příběh odvyprávět co nejupřímněji. Nechceme je teď rozdělit jen proto, abych je zase dali dohromady. Jejich vztah měl začátek, střed i konec a co je čeká teď? Čeká je vůbec něco?“ rozvedl myšlenku Winter.


Těšíte se na premiéru osmé série? Jak by se vám zamlouval tento nový pár? Byli jste fanoušky Lanie a Esposita?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 112 týdny
Rozešli se, protože každý chtěl do budoucna něco jiného. Proč to zas natahovat?...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY