Facebook Twitter E-mail
18. září 2015

NBC chystá prequel k filmu 96 hodin

Film Luca Bessona z roku 2008 Taken (u nás jako 96 hodin) se dočká na NBC svého seriálového prequelu. Pro ty, kteří film neviděli, nebo snad zapomněli o co šlo, následuje krátké shrnutí.

Liam Neeson hraje agenta CIA Bryana Millse v důchodu, kterému v Evropě na prázdninách unesou dceru. To ho samozřejmě nenechá chladným a ihned se vydává do Evropy po své dceři pátrat, což se neobejde bez spousty násilí.

Seriál by s měl věnovat prvním letům agenta Millse ve službě a tomu, jak přišel ke všem zkušenostem, které později použije na záchranu své dcery. V seriálu by podle všeho měl být ještě bezdětný a svobodný. Takže žádná otravná rodina! Navíc se podle prvních zpráv bude příběh odehrávat v současnosti, nikoliv pár dekád zpátky, jak by to bylo nejspíš logické (ovšem ne tak atraktivní).

Pro seriál se v tuto chvíli hledá showrunner. Produkce bude rozdělena mezi Bessonovo studio EuropaCorp a Universal TV. Z toho se dá mezi řádky vyčíst, že pravděpodobně seriál bude velmi brzy vysílat i nějaká z Evropských televizí.


Co na to říkáte? Má to šanci na úspěch, nebo to je jen další ždímání peněz z úspěšného konceptu?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 108 týdny
Bez Liama to asi nebude ono,ale třeba se to povede...nebo ne.
Locke
před 108 týdny
Ale třeba tam bude mít Liam aspoň cameo a celý seriál bude začínat záběrem,...
ševča
před 99 týdny
A bude se to taky jmenovat Taken, i když tam nikoho unášet nebudou, ne?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY