Facebook Twitter E-mail
18. září 2015

Megan Fox míří do New Girl

Seriál New Girl (Nová holka) nepatří k těm, které se vrátí na televizní obrazovky již na podzim. Jeho fanoušci si musí počkat až do ledna. Alespoň vám však čekání zkrátíme novinkou týkající se nového hosta.

K seriálu se připojí herečka Megan Fox, pro kterou tato role znamená návrat ke komedii. Ještě než se dostala do povědomí veřejnosti svou rolí v Transformers, se objevila například v sitcomech Two and a Half Men nebo What I Like About You. Na svém kontě má také hlavní roli v seriálu Hope & Faith.

Megan se fanouškům New Girl představí jako Reagan, nádherná obchodní zástupkyně farmaceutické firmy, která přichází kvůli práci do města a život hlavních hrdinů obrátí naruby, když si pronajme Jessiin pokoj. Jess bude totiž tou dobou v izolaci, protože figuruje jako porotkyně u soudu. Nová postava by se měla představit poprvé v šesté epizodě a měla by se zdržet několik dílů. (Prvních pět bylo již na jaře předtočeno kvůli těhotenství Zooey Deschanel)

„Je šílené, že tak nádherný člověk dokáže být zároveň i zábavný, ale musíme to prostě přijmout,“ poznamenala v prohlášení výkonná producentka Liz Meriwether „Jsem fanouškem jejích komediálních schopností od filmu Čtyřicítka na krku a jsem nadšená, že jí můžeme přivítat v seriálu. Měli jsme Megan v mysli, když jsme tuto roli psali. Ona je perfektní člověk na to, aby se objevila a našimi hrdiny pořádně otřásla.“

Start páté série New Girl je naplánován na leden a podle prohlášení stanice bude následovat „nepřerušené vysílání všech nových epizod“.


Těší váš účast Megan Fox? Patří k fanouškům, kteří nedočkavě vyhlíží leden a návrat seriálu?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Umbaros
před 109 týdny
Ahá, a já že se mi New Girl neobjevila ve Watchlistu a ona je plánována až...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY