Facebook Twitter E-mail
19. září 2015

Castle přivítá tvář z Once Upon a Time

Osmá řada policejního seriálu Castle (Castle na zabití) v hlavních rolích s Nathanem Fillionem a Stanou Katic se nezadržitelně blíží. Krom nových tváří a zápletek, o kterých jsme vás již mnohokrát informovali, teď televize odtajnila i dalšího hvězdného hosta, kterého nám ukáže v pořadí páté epizodě osmé řady, která je prozatím naplánovaná na 19. října.

Oním hvězdným hostem bude Charles Mesure.

Ten se nedávno objevil v pohádkovém seriálu Once Upon a Time coby postrach všech pirátů Black Beard (Černovous) a za svou roli sklízel velký obdiv. Krom toho má ale Charles na svém kontě spoustu epizodních rolí (jmenujme například účinkování v Crossing Jordan (Drzá Jordan), v Mentalistovi nebo v seriálu Desperate Housewives (Zoufalé manželky)). Za zmínku stojí i účinkování v seriálu V, kde si střihl hlavní roli v podobě Kyla Hobbese.

V Castleovi se Charles ukáže jako Liam Hollister, kurýr vzácných a luxusních předmětů, který se nechtíc zaplete do přepadení při transportu jedné velice důležité zásilky.

Premiéra osmé řady je na ABC už 21. září!


Těšíte se na Castlea a na Charlese Mesure?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY