Facebook Twitter E-mail
19. září 2015

Leonardo DiCaprio chystá na Showtime show o mafiánech

Teď tu máme něco pro fanoušky mafiánské tématiky a seriálů, které se touto oblastí zabývají. Na stanici Showtime se totiž chystá projekt, v jehož čele stojí lamač dívčích srdcí Leonardo DiCaprio a tvůrce a scenárista dramatu Ray Donovan Brett Johnson.

Zatím nepojmenovaný seriál se má odehrávat ve Spojených státech, konkrétně v Brooklynu) v 80. letech minulého století, kdy vrcholila válka mezi zločineckými organizacemi a bojovníky za spravedlnost. V centru dění by měli stát dva hlavní hrdinové. Na jedné straně boss mafiánské rodiny, která je zmítaná nepokoji a boji ve vlastních řadách. Na straně druhé pak drsný federální agent, který má jediný cíl. Zničit mafii. Tyto dva zásadoví muži pak na sebe mají podle slov televizní stanice narážet ve snaze dodržet kodexy svých organizací. Hlavní myšlenkou pak je ukázat divákům, jaký vliv na sebe jednotlivé organizace měly a jak jejich vzájemné střety a kooperace měnily svět.

Tuto myšlenku až nápadně podobnou oscarovému filmu The Departed (Skrytá identita), který režíroval Martin Scorsese, pak vedle ústředního dua Leo + Brett pomáhají realizovat Jennifer Davisson Killoran, Bryan Zuriff, Charles Pacheco, Jennifer Erwin a Dan Pearson. Jestli bude seriál tak dobrý jako film, máme se rozhodně na co těšit. Obzvláště pokud Leo nezůstane jen u postu tvůrce a v seriálu se objeví.

Při troše štěstí by se tak seriál mohl dostat mezi špičku mafiánských serošů, kam se řadí počiny jako Boardwalk Empire (Impérium – Mafie v Atlantic City) nebo The Sopranos (Rodina Sopránů). Uvidíme…


Těšíte se na to, co nám Leo a Brett naservírují? Máte rádi mafiánské seriály, nebo naopak tuhle tématiku nemůžete ani vystát?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 113 týdny
Ježkovi voči,kdyby v tom hrál,tak se zbláním radostí :) :)
HonZajs000
před 113 týdny
Pokud by to byla klasa jako Boardwalk Empire a zápletka á la Departed by byla...
Pajky
před 113 týdny
Pokud by to vypadalo jako mix Departed (prostředí) a Boardwalk Empire...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY