Facebook Twitter E-mail
19. září 2015

Detektiv Scarfe potrápí Luka Cage

Seriál Luke Cage, který se na Netflixu dostane na řadu pravděpodobně až někdy v polovině roku 2016, začíná být pořádně herecky nabitý. Nyní byl oznámen další casting, na který se fanoušci můžou těšit.

Do seriálu byl obsazen herec Frank Whaley. Ujme se stálé role detektiva Scarfa. O nové postavě prozatím není nic známo, ani to, zda bude Lukovým protivníkem, nebo spojencem.

Luke Cage v podání Mikea Coltera je neprávem obviněný muž, který po nepovedeném experimentu získá obrovskou sílu. Uteče z v ězení a stane se nájemním superhrdinou. V seriálu se fanoušci můžou těšit také na Alfre Woodard, Simone Missick a Thea Rossiho. Rosario Dawson si zde zopakuje svou roli z Daredevila.

Whaley nedávno ukončil natáčení ABC minisérie Madoff, kde hrál hlavní roli po boku Richarda Dreyfusse. V loňském roce jsme ho mohli vidět ve vedlejší roli v seriálu Ray Donovan.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY