Facebook Twitter E-mail
19. září 2015

ABC dává pilotovou objednávku Downward Dog

Stanice ABC objednává piloty i mimo hlavní sezónu. Off-cycle objednávky se dočkal projekt Downward Dog, půlhodinová single-camera komedie o ženě a jejím psovi.

Projekt, který vzniká ve spolupráci produkční společnosti Legendary TV a ABC Studios, byl původně webseriálem. „Nestává se často, abych viděl něco tak dobře vymyšleného a následně i vytvořeného. Tvůrci udělali perfektní mix komedie, pozorování a citů,“ uvedl Jimmy Miller ze společnosti Mosaic, která stojí za zmíněným webseriálem.

Pro poměrně novou společnost Legendary TV jde o třetí pilotovou objednávku. Dříve se jí dočkalo drama Colony na USA Network, které bylo následně objednáno pro seriál. Druhým pilotem je Poor Richard's Almanack, který aktuálně obsazuje herce. Společnost také dostala přímou objednávku na seriál – Love na Netflixu.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY