Facebook Twitter E-mail
20. září 2015

Spousta dalších nováčků ve Hře o Trůny

Nedávno jsme přinesli informaci o tom, že se v šesté sérii Game of Thrones objeví strýček Theona Greyjoye a bratr Samwella Tarlyho. A právě rodinu Sama, nejlepšího přítele Jona Snowa, doplní hned tři další členové.

Jeho otce si zahraje herec, známý převážně ze seriálu Da Vinci's Demons, kde hrál v první a druhé sérii papeže Sixta IV. Jedná se o Jamese Faulknera. Herečka, kterou lze znát především z divadel (mezi seriály se objevila např. v nepříliš známém seriálu Grandma's House) – Samantha Spiro bude hrát Samovu matku, Melessu Tarly. A do role Samovy sestry Tally byla obsazena herečka Rebecca Benson, která se pouze mihla v jedné epizodě seriálu Parks and Recreation, jako Gogo tanečnice.

Další herečkou, kterou budeme moct vidět v šesté sérii, je Essie Davis. Essie je nejvíc známá jako Maggie z filmů Matrix Reloaded a Matrix Revolutions. Kromě těchto snímků si zahrála například minulý rok v australském hororu Babadook. Její nejvýraznější seriálovou rolí je hlavní role v seriálu Miss Fisher's Murder Mysteries, či v originální verzi seriálu The Slap. O její postave tvůrci prozradili, že bude členkou potulné divadelní skupiny v Braavosu, která bude hrát představení pod názvem The Bloody Hand, v němž bude její postava představovat Cersei Lannister.

A posledním potvrzeným nováčkem v seriálu bude Richard E. Grant. Tohoto herce jste mohli vidět například minulý rok v dramatu Za vlast a královnu a nebo ve vánočním speciálu Doctora Who – Doctor Who: The Snowmen. O jeho postavě už nebylo prozrazeno vůbec nic, jisté je pouze to, že ho uvidíme víckrát, než jen jednou.

Tito herci se přidají k Freddiemu Stromaovi, Pilouovi Asbækovi, Maxovi von Sydowovi a Ianovi McShaneovi, kteří byli jako nové posily do seriálu oznámeni již dříve.


Co na nové herce říkáte? Zaujaly vás jejich role?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Esgalnor
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

La.Volpe
před 147 týdny
Jen doplním, že Ian McShane údajně bude hrát septona Meribalda, kterého...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY