Facebook Twitter E-mail
19. září 2015

BrainDead obsazuje první herečku

Komický thriller BrainDead jsme vám již představovali během léta. Stanice CBS si ho objednala na léto 2016 ve snaze najít nový hit po zrušeném Under the Dome. Novinka nyní obsazuje svou první herečku.

Hlavní role v seriálu o mozkožravých mimozemšťanech, kteří napadnou Washington D.C., se ujme Mary Elizabeth Winstead. Ztvární Laurel, dceru vychovanou v demokratickém politickém světě. Ta dříve opustila město, aby si šla za snem stát se dokumentární režisérkou, nicméně je nucena vrátit se do politického rodinného byznysu spolu se svým bratrem. Ten se v úřadu začíná topit a potřebuje někoho, kdo mu pomůže vést senát. Laurel je nová mladá členka štábu. Brzy přijde na to, že vláda přestala pracovat, protože byla napadena mimozemšťany, kteří sežrali mozky kongresmanů a jejich zaměstnanců.

„Jsme velkými fanoušky Mary. Její výborná práce ve Smashed a Alex of Venice nás donutila představit si Laureliny monology, jak vychází z hereččiných úst,“ uvedli tvůrci Robert a Michelle King ve společném oficiálním vyjádření. „Skvěle se jí daří propojit komedii a drama, udržet věci na křehké, leč reálné úrovni. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak si s Laurel poradí.“

Herečka se nedávno objevila v jednosezónním dramatu The Returned.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY