Facebook Twitter E-mail
20. září 2015

L&O SVU: Další tváře pro novou řadu

Ze světa NBC a značky Law & Order máme ještě jednu zprávu. Ta se konkrétně týká nejdéle vysílaného spin-offu této slavné značky Law & Order: Special Victims Unit (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti). Víme totiž, jaké dvě celebrity se nám ukážou v nové v pořadí již sedmnácté řadě.

První potvrzenou hvězdou je Whoopi Goldberg.

Tato bezmála šedesátiletá herečka, která se proslavila hlavně rolí Sestry v akci, má už se hraním v seriálech jisté zkušenosti. Vidět jsme ji mohli na hlavních postech v The View nebo v seriálu Whoopi. Z vedlejších rolí pak za zmínku stojí účinkování v pohádkovém seriálu Once Upon a Time in Wonderland nebo v dalším spinoffu z rodiny L&O Law & Order: Criminal Intent (Zákon a pořádek: Zločinné úmysly).

U SVU si Whoopi střihne roli Janette Graysonové, zaměstnankyně úřadu pro sociálně-právní ochranu dítěte. Policie se podle všeho o ni bude zajímat z důvodu falšování zpráv a ohrožení hned několika svěřených dětí. Na její prohřešek by se mělo přijít za pomoci policisty v utajení. Janette tak skončí u soudu a její osud bude zpečetěn. Jak to s Whoopi coby Janette dopadne, se uvidí ve čtvrté epizodě naplánované na 7. října.

Druhou hvězdou, která ozdobí sedmnáctou řadu, je Virginia Madsen.

Tu jsme mohli vidět v seriálech jako Scoundrels nebo Smith. Virginia by si měla střihnout roli matky detektiva Amandy Rollinsové (Kelli Giddish). A mělo by jít o postupné odcizování dcery Amandy, která podle všeho víc tíhne k policii než k rodině. Jak Virginii role matky půjde, uvidíme v epizodě šesté 21. října.

Sedmnáctá řada seriálu se na NBC vrací již 23. září.


Těšíte se na sedmnáctku L&O: SVU? A těšíte se na hvězdné hosty?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY