Facebook Twitter E-mail
20. září 2015

NBC předělá Hart to Hart jako seriál o gayích

Hartovi jsou zpátky, ale s twistem. Stanice NBC začala vyvíjet novou verzi legendárního seriálu Hart to Hart (Hart a Hartová) z roku 1979. V dobro­družném dramatu tenkrát hráli hlavní role Robert Wagner a Stefanie Powers. Reboot se bude točit okolo homosexuálního páru, na starosti ho má producentka Carol Mendelsohn a společnost Sony TV.

Scénáře se ujme Christopher Fife. Nový Hart to Hart je popisován jako moderní a svůdná předělávka klasického seriálu. Hlavními postavami jsou právník Jonathan Hart, který dělá vše podle pravidel, a svobodomyslný vyšetřovatel Dan Hartman. Ti společně musí balancovat na dvou koncích svých životů – musí společně řešit kriminální případy a zvykat si na novou společnou domácnost.

Původní seriál se točil okolo Jonathana a Jennifer Hartových, zámožného páru, kteří si na jednu stranu žijí luxusním životem, pravidelně však zakopávají o vraždy, které se rozhodnou řešit. Seriál se pět let vysílal na ABC, následovalo osm televizních filmů.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

aislinn
před 113 týdny
Původní seriál neznám, takže nemám nic proti tomu, když z Jennifer udělají...
Pipa22
před 113 týdny
... brala bych z Jonathana udelat Danu. Tedy damskou dvojici ;-).
ševča
před 90 týdny
To si taky myslím. Jako kdyby si každý seriál musel odškrtnout kolonku...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY