Facebook Twitter E-mail
20. září 2015

Roots oznamuje herecké obsazení plné hvězd

Kabelovka A&E zveřejnila seznam herců, kteří se objeví v chystané osmidílné minisérii Roots, remaku klasické minisérie z roku 1977. Jsou mezi nimi velké herecké hvězdy, ale i několik nováčků.

V minisérii nebudou chybět oscaroví vítězové Forest Whitaker a Anna Paquin. Dále byli obsazeni Jonathan Rhys Meyers, Anika Noni Rose, Derek Luke, Chad L. Coleman a Erica Tazel.

Kromě toho stanice vyhlásila mezinárodní casting v 15 městech v 10 zemích v Africe, Evropě a Severní Americe. Jejich cíl byl najít herce do rolí Kunty Kinteho a Chicken George. Už bylo oznámeno, že Kuntou Kintem bude anglický herec Malachi Kirby. Vybrali ho producenti spolus LeVarem Burtonem, který hrál původního Kuntu. Chicken Georgem se stane další Brit, Regé-Jean Page.

Roots je historickým portrétem amerického otrokářství, vyprávěným skrze jednu rodinu a její vůlí na přežití. Příběh začíná u mladého Kunty Kinteho, který je zajat ve své rodné zemi v Gambii a převezen do drsných podmínek do koloniální Ameriky, kde je prodán do otroctví. V následujících letech rodina musí stále čelit různorodosti, jsou svědky a přispívají ke slavným událostem americké historie včetně Revoluční a Občanské války.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Marty8901
před 178 týdny
Tak na tohle se vážně těším. Původní Kořeny jsem neviděl, ale tohle vypadá na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY