Facebook Twitter E-mail
20. září 2015

Scream Queens bere Schwarzeneggera i Chada M. Murraye

Chad Michael Murray si na chvilku odskočí od stanice ABC a natáčení druhé řady Agent Carter, a půjde si zařádit do hororové komedie Scream Queens.

Herec známý především ze seriálu One Tree Hill bude hostovat v jedné epizodě první řady očekávané novinky stanice Fox. Objeví se jako Brad Radwell, hollywoodský agent talentů a starší bratr Chada Radwella (Glen Powell).

Tím ale příval sexy pánů do seriálu nekončí! Dále sem byl obsazen Terminátor junior alias Patrick Schwarzenegger. O jeho postavě toho nebylo dosud mnoho prozrazeno. Podle zdroje bude jeho postava příbuzný jedné ze stálých postav. Poprvé se na něj můžeme těšit v jedné z listopadových epizod.

Pro herce jde o seriálový debut. Dříve se objevil v několika filmech, např. Stuck in Love a Grown Ups 2. Už podle příjmení můžete tušit, že jde o syna slavného siláka – herce a politika Arnolda Schwarzeneggera.

Těšíte se na Scream Queens? Možná se budete těšit ještě více. Jamie Lee Curtis totiž prozradila, že do jedné speciální epizody chystá napodobení legendární hororové scény ve sprše z Psycha! Herečka zveřejnila na chlup stejnou fotografii s tím, že se můžeme těšit na velmi speciální epizodu. A hádejte co… herečka Jane Leigh, která se touto scénou (a rolí) proslavila, je matka Jamie.

Scream Queens už je za rohem, představí se v úterý 22. září.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 109 týdny
Chad OMG...děkuji

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY