Facebook Twitter E-mail
22. září 2015

Guide To Surviving Life boduje

Už když si na jaře FOX vybral mezi piloty Guide To Surviving Life bylo to malé pozdvižení. A teď přichází další takové. Seriál se sice bude vysílat až v midseason, ale stanice FOX už objednala své novince dalších 7 epizod (celkem jich tedy bude 13).

Příběh seriálu se točí kolem dvaceti-šestiletého Coopera Barreta. Vyprávěným příhod ze svého života pomáhá ostatním přežít jejich postpubertální období, které je pro spoustu lidí naprostá katastrofa. Ale obrázek vydá za tisíc slov, tudíž video bude tak za milion, ne?

Možná to je trailerem, možná vysíláním v midseason, ale v tipovačce seriálu nevěří žádný z týmů, stejně jako většina z vás (72 %).

Tak čím to je, že seriál přesvědčil vedení stanice a získal objednávku dalších epizod? Možná je to tím, že to místy připomíná populární filmovou sérii Hangover. Tak či onak, na výsledek si budeme muset počkat na jaro.


A co vy? Patříte mezi těch 28 % lidí, co seriálu věří?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 108 týdny
Ragelly to písala tuším priamo pod článkom ku Jenji Kohen, a ja úplne...
ševča
před 107 týdny
Já facebook nemám, takže vám likovat nemůžu. A co se týče komentářů, já je...
Fruiko
před 107 týdny
V pohodě, jen jsme si do teď mysleli, že to nikoho nezajímá. U Rosewooda už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY