Facebook Twitter E-mail
23. září 2015

The Last Ship povyšuje postavy

Na armádní lodi USS Nathan James se povyšuje. Seriál The Last Ship nedávno skončil druhou řadu a se třetí se vrátí až za rok. Seriál se obecně těší díky svému skvělému akčnímu zpracování a zajímavému a napínavému příběhu velké přízni z řad diváků i kritiků, a tak není divu, že stanice seriál v půlce srpna prodloužila.

Už teď se ale objevují první zprávy ohledně toho, co nás ve třetí řadě tohoto dramatu čeká. Konkrétně se na palubě bitevníku amerického námořnictva povyšovalo. A této pocty se dočkali Kevin Michael Martin a Bren Foster.

Kevin Michael Martin (dále známý z Desperate Housewives (Zoufalé manželky) nebo Franklin a Bash) se v seriálu v prvních dvou řadách objevoval jen epizodně coby námořník Eric Miller a nejmladší člen týmu Cobra, který ale dokázal, že je více než cenným členem námořnictva.

Bren Foster (účinkoval například v komedii Melissa & Joey) si střihnul stejným stylem velícího důstojníka Wolfa Taylora, původem australského námořníka a člena zvláštních jednotek, který se k posádce USS Nathan James přidal na počátku druhé řady při zastávce v Norfolku. A i on si několikrát dokázal získat obdiv ostatních.

Vzhledem k vývoji seriálových událostí se tvůrci rozhodli tyto dva muže povýšit do standardních vedlejších rolí, kde by se jim mělo v průběhu nadcházející série dostat většího prostoru. Co si na nás tvůrci vymysleli, uvidíme za rok v létě.


Co říkáte na tento krok tvůrců The Last Ship? Sledujete seriál? A jak jste skousli cliffhanger, kterého se nám dostalo ve finále druhé řady?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY